İstanbul Lokma Döktürme

30 Yıldır en uygun fiyatlarla acı tatlı gününüzde yanınızdayız. İstanbul Lokma Döktürme Hizmeti Lokmacı Birol Usta 0538 024 01 09

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

Hayır Lokması Döktürme Servisi

İstanbul’da Lokmacı Kiralama Servisi

Eski Türk lezzetlerinden biri olan lokma tatlısı hayır için Lokma döktürmek isteyen müşterilerimize sıcak olarak kızartıldıktan sonra katkısız özel şerbet ile tatlandırılan lokma döktürme taleplerini ileterek belirtmiş oldukları kişi sayısı minimum 500 kişiye göre işlem yapılmasını sağlayabilirler.

Lokmacı Kiralama genellikle hayır için tercih edilmektedir. Özel olarak hazırlanmış katkısız şerbeti ile damak tadına ve hijyen kurallarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Farklı nedenlerle de tercih edebileceğiniz hayır lokması döktürme hizmeti konusunda yapacağınız talepler kısa sürede Lokmacı Birol Usta tarafından karşılanmaktadır.

Lokmacı Birol Usta İçin İletişime Geçin. 0538 024 01 09

Başta İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinin pek çok farklı noktasında hizmet veren Lokmacı Birol Usta yapacağınız talepler doğrultusunda lokmacı kiralama işlemleri sayesinde istediğiniz alanda taze olarak dökülecek lokmanın dağıtılmasını sağlamaktadır.

Hizmet bölgelerimizde Lokmacı Birol Usta 0538 024 01 09 arayarak yapacağınız Lokma Döktürme taleplerini yeterli kapasitemiz ve tecrübemiz sayesinde çözüme kavuşuyor. 30 senelik tecrübemiz ve en kaliteli malzeme seçimlerimiz doğrultusunda sağlıklı olarak üretilmiş olan lokmalar özel olarak hazırlanmış olan doğal şerbet ile stant kurularak dağıtılmaktadır.

Lokma Döktürme Fiyatları

Kişi sayısı taleplerine göre değişkenlik gösteren fiyat seçeneklerimiz minimum 500 kişi olmak üzere talep ettiğiniz kişi sayısı kadar Lokma Döktürme çalışması yapılmaktadır. Belirlenen kişi sayısına göre yapılacak ücret kalitemize göre piyasanın en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktayız. Tamamen sağlıklı olarak Türk damak tadına uygun ve eski dönemlerdeki geleneklerimize uygun şekilde hazırlanan lokma tatlısı hayır lokmacısı sayesinde kaliteli ve lezzetli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız.

Lokmacı Birol Usta

Lokma Döktürme - 0538 024 01 09 telefon numaramızı arayarak Türkiye'nin En İyi Lokmacısı'na ulaşabilirsiniz. Lokmacı Kiralama hizmetimizden yararlanarak olduğunuz yere gelip Lokma Standımızı kuruyoruz. Sizin belirlediğiniz zamanda belirtiğiniz kişi kadar Lokma Döktürme işlemine başlayıp sizin adınıza Hayır Lokmanızı dağıtıyoruz.

Şu ana kadar 1 yorum

MiralimYayın tarihi 11:23 pm - Haz 2, 2019

Merhaba! 300 veya 500 kişilik lokma fiyatı alabilirmiyim

Bir cevap yazın

Whatsapp Destek Hattı
Call Now Button