1996 yılında geleneksel bir Türk lezzeti olan lokmayı insanlara en doğal haliyle sunmak için kurulan Lokmacı Birol Usta, o tarihten bu yana, kullandığı gelişmiş teknoloji, özel giydirilmiş araçları ve hijyen konusundaki titizliğiyle hizmetine devam ediyor.

Lokma dökümü için özel olarak hazırlanmış hijyenik araçlarımız ile mevlit, kandil, vefat ve hayır lokması dağıtımlarında, profesyonel ekibimizle dilediğiniz noktaya kadar gelip, lokma dağıtımda ihtiyaç olan tüm gerekli tabak, çatal ve kaşık gibi malzemeleri de eksiksiz olarak hizmetimizde kullanmaktayız. Hayır Lokmalarımız deneyimli personelimiz sayesinde, tadından ve tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden, kazandan çıkarıldığı gibi anında servis edilmektedir.

Lokma yapımı kolay görünse de çabukluk, hijyen, kalite ve deneyim gibi pek çok özelliğin bir arada olmasını gerektiren bir iştir. Bu özelliklerden bir tanesinin olmaması lokmanın lezzeti üzerinde önemli bir etki yaratır. Lokmacı Birol Usta olarak, bu özelliklerinin tamamına sahip olarak müşterilerimizin her türlü memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisi yaparak 21 yıldır aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Whatsapp Destek Hattı
Call Now Button